BAŞKAN ÇERÇİ ÖĞRETMENLER İLE BİR ARAYA GELDİ

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, belediye bünyesindeki kurumlarda görev yapan öğretmenler ile bir araya geldi. Eğitimcilerin öğretmenler gününü kutlayan Başkan Çerçi, bu mesleğin önemine vurgu yaptı.

Yunusemre Belediyesi bünyesindeki kurumlarda görev yapan öğretmenleri unutmadı. 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmenler için Yunuspark Ortaköy’de etkinlik düzenlendi. Etkinliğe Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Eşi Dr. Melek Çerçi, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz,  Belediye Meclis Üyeleri, Kurum Müdürleri, öğretmenler ve aileleri katıldı. Bu mesleğin dünyanın en kutsal mesleklerinin başında geldiğini aktaran Başkan Çerçi, belediye olarak eğitimi önemsediklerini belirtti.

 

“GELECEĞİMİZİ SİZİN YETİŞTİRDİĞİNİZ NESİLLER BELİRLEYECEK”

Belediye Başkanı Çerçi konuşmasında, “Sizler gelecek nesillerin inşası için çok önemli bir vazife yerine getiriyorsunuz. Ülkemizin geleceğini sizin yetiştirdiğiniz nesiller belirleyecek. Belediye olarak daima yanınızdayız. Yunusemre Belediyesi olarak kreşlerimizde, hanım lokallerimizde, gençlik eğitim merkezlerimizde binlerce vatandaşımızın ve öğrencimizin hayatına dokunuyoruz. Onların geleceğe güvenle bakabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Çocuklarımızın  gelişmesinde sizin emeğiniz büyük.” diye konuştu. Konuşmasının ardından Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, öğretmenleri ve ailelerini düzenlenecek olan Yunus Emre Günlerine davet etti. Konuşmaların ardından Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye eğitime olan katkılarından dolayı öğretmenler tarafından tablo hediye edildi.